Інтерв'ю

Талант і до Америки доведе: візажистка з Херсона розповіла власну історію успіху

Сьогодні познайомимо вас з творчою, талановитою херсонкою. Так, журналістам видання “Мій Херсон”, навіть, карантин – не перешкода. І ми підготували для вас черговий сюрприз. 

Тетяна Казак – справжнє підтвердження того, що, маючи мету та бажання, можна підкорити будь-які вершини. Ще студенткою херсонка робила мейкап своїм подругам на вечірки, а сьогодні – моделям та акторам зі світовим ім`ям. На цьому Тетяна не зупиняється і продовжує розвиватися у новому напрямку, готуючи власний проект. Більш детально про життя херсонки в Лос-Анджелесі та тренди б`юті-індустрії читайте далі.

– Розкажіть про свою першу освіту і чому все ж таки вирішили пов`язати власне життя з б’юті-індустрією? 

Ще у шкільні роки я полюбляла вивчати іноземні мови. Тож, закінчуючи школу, вже вільно розмовляла англійською. На цьому не зупинилася, і для отримання освіти обрала Київський національний лінгвістичний університет. Там отримала диплом магістра з японської мови. 

– Чому ж тоді вирішили пов`язати власне життя з б’юті-індустрією?

– Будучи студенткою, мріяла про телебачення, зйомки у програмах. Неодноразово ходила на кастинги, знімалася у рекламах. Про б’юті-індустрію, як професію, замислилася, коли потрапила до реаліті-шоу зі Світланою Лободою. Кожного разу нас фарбували професійні візажисти, але мені все одно подобався власний макіяж. Все закінчилося тим, що на кожну зйомку я фарбувала себе самостійно. Під час знімального процесу мені неодноразово робили компліменти щодо образу, макіяжу. Ось тоді я вперше подумала, що це не просто зацікавленість або хобі, це значно більше. І зайнялася професійно.

– Де отримали навички візажиста і скільки часу для цього знадобилося?

Я обирала між двома професійними закладами візажу у Києві. Перевагу надала Школі макіяжу Наталії Найди. Моє навчання тривало 7 місяців. Там отримала досить-таки сильну базу в “олівцевій техніці”, але використовувала її у роботі лише разів 20. Під час навчання викладачі неодноразово наголошували, що мої роботи значно відрізняються від загальноприйнятих стандартів. За їх словами, мені вистачало одного пензля або пальця, щоб зробити красу на обличчі. 

– У кожного професіонала є свої «фішки», що до Ваших?

Великий вплив на моє бачення візажу та стилю зробило саме телебачення. В дитинстві я обожнювала переглядати музичні кліпи, спостерігала за образами персонажів у кіно. Смак кожної людини саме так і формується, все побачене відкладається у тебе в памяті, і вже під час роботи набуває нової форми. Тому треба дуже уважно обирати контент, який ти споживаєш. Сьогодні більшість візажистів наслідують один одного, я ж у той самий час відшліфовую свій індивідуальний почерк.

– Чи пам`ятаєте власну першу роботу, хто став вашою моделлю?

Це було ще під час навчання у школі візажу. Друг-фотограф запропонував нафарбувати відому блогерку Марію Тимошенко. Фото, які отрималися після нашої роботи, відправили на публікацію. Далі мені надходили пропозиції працевлаштування у салоні краси, але я відмовлялася. Я люблю людей, які готові експериментувати з кольором, формою, стилем, а не повторювати макіяж з соціальних мереж. Тому відразу по закінченню школи  почала працювати як фрілансер на фотозйомках. 

– Поділіться власними враженнями під час виконання власної роботи

– Точно пам’ятаю, що я не хвилювалася. Взагалі, хвилювання це не про мене. Чомусь була впевнена, можу знайти спільну мову з клієнткою, створити їй класний макіяж і вона залишиться задоволеною. Розумієте, це ж макіяж. Якщо тобі не сподобалося, то завжди можно стерти, намалювати знову. 

– Як Вам звичайній дівчині вдалося потрапити до професійної гримерки акторів?

Через знайомих дізналася, що шукають гримера-візажиста для телесеріалу “25-й час”. Я пройшла співбесіду і в серпні 2015 року стала частиною професійної команди. Там мала змогу працювати з такими відомими акторами як: Миколай Боклан, Жанна Епле, Тетяна Арнтгольц, Антон Хабаров. Я відповідала за створення спец гриму (опіки, шрами, кульові поранення). Також я мала стояти біля плейбеку та дивитися, аби образи акторів не зіпсувалися, не розтікалися. Це важлива але специфічна робота, адже втомлюєшся лише від того, що постійно дивишся у кадр.

– Якщо порівнювати кіноіндустрію в Америці та Україні, чи є відмінності?

– Вся система кардинально відрізняється. Щоб  працювати гримером на зйомках в Лос-Анджелесі, ти маєш бути частиною гільдії (ред.- професійна спілка). А щоб потрапити до цієї спілки, потрібно пропрацювати певну кількість змін для фільму чи телесеріалу цієї гільдії. Тобто, відразу потрапити до масштабного проекту неможливо, яким би ти талановитим не був. Що не скажеш про Київ. Я – візажист, яка на той момент не так давно закінчила школу макіяжу, потрапила до знімального павільйону на роботу через те, що головного візажиста проекту вразили мої роботи.

– Розкажіть як професіонал – хто з голлівудських зірок завжди відрізняється бездоганним макіяжем? Чий образ вам подобається найбільше?

– Так, є одна дівчинка, з якою я дуже хочу попрацювати. Це співачка Брук Кенді, ми з нею познайомилися у Нью-Йорку. У неї завжди дуже цікаві образи, мені здається, що наші смаки у чомусь схожі. В мене вже є декілька ідей макіяжу для неї, які я мрію реалізувати.

– Наразі ви готуєте власний проект. У чому він полягає та скільки потрібно часу на його реалізацію?

– В мене постійно з’являються нові ідеї, які я просто не встигаю реалізувати на роботі. Тому я вирішила зробити власний проект галерейного рівня. Щодня я створюю собі новий образ і роблю автопортрет на полароїд. Це дає мені змогу відслідкувати, як емоційний стан впливає на творчий процес. Я буду займатися проектом протягом усього 2020 року. В мене вже є більше 100 фото, і я дуже задоволена результатом. Планую презентувати цей проект у галереях Лос-Анджелесу та Нью-Йорку.

–  Якщо ж у нас випала така гарна нагода поспілкуватися з професійним візажистом, то можливо поділитеся цьогорічними трендами, а саме для літнього мейкапу? 

– Гадаю, що у кожного має бути свій власний тренд. Особливо я останнім часом надихаюся стилем Мадонни з 90-х років, беру певні деталі, надаю їм нової форми, міксую з нехарактерними для того часу кольорами і на виході отримую щось нове. Зараз я, наприклад, голю власні брови і малюю тоненькі. Взагалі мрію, щоб люди не боялися експерементувати і відходили від загальноприйнятих трендів, адже вони вбивають індивідуальність. Потрібно завжди дослухатися до себе і робити так, як відчуваєш. Тільки тоді твій стиль буде справді цікавим і неповторним.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close