Новини

Адвокати голови Херсонської облради розповіли нові подробиці справи Гандзюк

Адвокати Владислава Мангера Дмитро Ільченко та Андрій Мурашкін на прес-конференції розповіли нові подробиці справи Катерини Гандзюк. Вони заявили, що серед 51 томів кримінального провадження немає жодних доказів причетності голови облради до злочину.

Також Дмитро Ільченко заявив, що в матеріалах справи не заперечується, что Катерина Гандзюк була позаштатним працівником СБУ, яка займалася державним управлінням. Її куратором був генерал-майор Служби безпеки України Данило Доценко. Він же був й куратором Сергія Торбіна, який очолював групу, яка напала на Гандзюк.

«Тобто Доценко знайомить Гандзюк з Торбіним, а останній її потім вбиває. Чому слідчі не допитали Доценко? У матеріалах справи є відмова Доценко від проходження поліграфу», – заявив Ільченко.

Адвокати заявили про ймовірну причетність до смерті Катерини Гандзюк лікаря-анестезіолога, який в день смерті почав розминати ногу померлої, судячи зі свідчень чоловіка Гандзюк, через що й відірвався тромб. Варто зазначити, що саме тромб став причиною смерті чиновниці, про що вказано у результатах експертиз.

Ільченко та Мурашкін додали, що наразі відновлення розслідування справи Гандзюк має політичні причини. Вони заявили про тиск на Мангера з боку заступника генпрокурора Олега Синюка. Наразі голова облради госпіталізований у кардіологічном відділенні одніє з херсонських лікарень.

За словами адвокатів, у справі Гандзюк зʼявилися два нових свідки – фігуранти іншого провадження щодо створення Ігорем Павловським злочинного угрупування – Пилипенко та Брага, які перебувають СІЗО СБУ. Останній навіть проходить по справі Гандзюк потерпілим. Він заявив, що начебто Владислав Мангер йому погрожував.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close