Новини

“Допомога поруч”: понад 27 тис. одиноких херсонців отримали продуктові набори

З початку введення карантинних заходів в області понад 27,5 тис. одиноких, одиноко проживаючих громадян та  осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори від соціально відповідального бізнесу, громадських організацій, інших благодійників, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Для виявлення потреб незахищених верств населення працює інформаційна платформа «Допомога поруч», де щоденно оновлюються дані, а  також «гаряча» телефонна лінія Департаменту соціального розвитку ОДА (0552) 26 16 17.

Як допомогти, скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

Заходьте на сайт за посиланням: https://dopomoga.msp.gov.ua та натисніть зверху на розділ «ПОТРЕБИ», оберіть Вашу область і зателефонуйте за номером телефону контактній особі, повідомте, чим Ви можете допомогти людям.

Якщо Ви підприємець, благодійник, волонтер або просто небайдужа людина – Ви можете допомогти громадянам за допомогою сервісу «Допомога поруч».

Як отримати допомогу, скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

1. Обираєте в розділі «Контакти» Ваш регіон і бачите телефонний номер «гарячої» лінії.
2. Зателефонуйте на номер телефону «гарячої» лінії, який висвітився по Вашій області та скажіть, в чому саме у Вас є потреба.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close