НовиниПолітика

Гусєв піде з посади очільника Херсонської ОДА?

Видання “Страна.ua”, посилаючись на джерела в Офісі Президента України, повідомило, що провал політичної партії “Слуга народу” на місцевих виборах стане причиною звільнення голів п’яти обладміністрацій. Зокрема й очільника Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

За інформацією видання, ще вчора в Офісі Президента розпочалися “співбесіди” з кандидатами на майбутні вакантні посади в обладміністраціях. Однак сам Юрій Гусєв спростував чутки про своє звільнення через провал президентської партії на виборах.

На своїй сторінці у соцмережах він заявив, що жодним чином не був залучений до виборчої кампанії “Слуги народу”.

«За це відповідали регіональні куратори, голови обласних організацій партії та керівники штабів. Свою оцінку результатам місцевих виборів на Херсонщині я дам після оголошення офіційних рішень виборчих комісій. Щодо моєі роботи на посаді голови Херсонської ОДА – з перших днів наголошував, що я є в команді Президента України Володимира Зеленського і готовий працювати та бути корисним державі на будь-якій посаді, яку визначить Президент. Він також приймає рішення про мою відставку з посади голови ОДА”, – заявив Гусєв.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close