Новини

Херсонська ТЕЦ заявила про економічно необгрунтований тариф на опалення

Херсонська ТЕЦ повідомила, що не буде коригувати тарифи через постанову Кабміну, якою зменшено тарифи на тепло для населення. На підприємстві зазначили, що ціна на теплоносій було сформовано у 2016 році та затверджена постановою НКРЕКП.

АТ «Херсонська ТЕЦ» не здійснюватиме коригування нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення (у сторону зменшення) для категорії споживачів «Населення» у зв’язку з тим, що тарифи підприємства було сформовано у 2016 р. та затверджено Постановою НКРЕКП від 09 червня 2016р. № 965”, – зазначили у Херсонській ТЕЦ.

Також на підприємстві наголосили про економічно необгрутнований діючий тариф на тепло для населення. Там зазначили, що відсоток відшкодування середньої фактичної собівартості послуг за 2019 рік становить 66%.

Даний тариф не змінювався з 2016р. та є діючим на сьогоднішній день. Відсоток відшкодування за цим тарифом середньої фактичної собівартості послуг за 2019р. становить 66,0%, що означає, що тарифи не є економічно обгрунтованими”, – повідомляє ТЕЦ.

Нагадаємо, що КП “Херсонтеплоенерго” заявило про коригування тарифів на тепло для населення у бік зменшення з 1 січня цього року. Додамо, що до ініціативи уряду щодо зменшення платіжок на опалення долучилися ще 19 міст, окрім Херсона.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close