НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

КП “Екополіс” досі дозволяє «ТД Ітака» заробляти гроші на херсонському сміттєзвалищі

Створене Херсонською міськрадою КП дозволяє приватному підприємству, яке заборгувало понад 500 тисяч гривень за екоподаток, й далі користуватися сміттєзвалищем

Інтерес до справи з чорногорським піском підняв на поверхню дуже багато цікавого.

Виявляється на херсонському сміттєзвалищі замість комунального підприємства, лише статутний фонд якого обійшовся нашій громаді 8,8 млн. грн. і є збитковим, працюють приватні структури, котрі набивають кармани своїх власників і працюють взагалі без дозвільних документів.

Так, на комунальне підприємство «Екополіс», яке лише із сьомої спроби наостанок було створене як подарунок від колишнього мера Херсона Миколаєнка і яке повинно опікуватися сміттєзвалищем, щомісячно витрачатимуть із міського бюджету тисячі гривень. А інше підприємство – Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Ітака», з яким нібито Херсонська міська рада розірвала всі договірні відносини й далі продовжує надавати послуги з приймання та  захоронення відходів на території міського сміттєзвалища.

Так на сайті Рrozorro міститься лише незначний перелік підприємств, які з початку року офіційно уклали договори на утилізацію сміття з ТОВ «ТД Ітака». Важко уявити яка кількість сміття без договорів проходить через це підприємство!

Так чому місцева влада створила комунальне підприємство, через яке буде виводити гроші платників податків і в той же час дозволяє приватному підприємству й далі користуватися сміттєзвалищем? В Херсоні при значному дефіциті бюджету та неможливості відремонтувати ліфти та дороги – хтось добряче наживається й поліція на це закриває очі.

До речі, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД Ітака», користуючись херсонським сміттєзвалищем та засмічуючи прилеглу територію на вулиці Ракетна, не сплачує екологічний податок. На сьогодні податкова звернулася із позовом про стягнення з підприємства заборгованості в розмірі більше півмільйона гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close