Новини

Кримінальне провадження про хабар директора херсонського Департаменту фінансів розглядатиме інший суддя

Вища рада правосуддя звільнила суддю Херсонського міського суду Наталю Стамбулу у звʼязку з поданною заявою про відставку. Саме вона розглядала кримінальне провадження директора Департаменту фінансів міськради Романа Підперигори, якого звинувачують у дачі хабарів колишньому начальнику Управління захисту економіки Артему Антощуку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Підперигора та його оточення створили “монополію” на прибирання вулиць Херсона

Як повідомляє портал “Судова влада”, розглядати справу головного казначея Херсона буде суддя Олександр Зубов. Чергове засідання по данному провадженню призначене на 9 жовтня. Варто зазначити, що розгляд справи Підперигори досі знаходиться на стадії підготовчого засідання.

Нагадаємо, що Романа Підперигору затримали під час передачі хабаря у сумі 3 тисячі доларів колишньому начальнику Управління захисту економіки області Артему Антощуку. За ці кошти Антощук мав припинити перевірку можливих фактів корупції у міській раді. У обвинувальному акті вказано, в чиїх інтересах давах хабар Підперигора – «регіоналки» Альони Ротової та ПП «Блага», яка отримала тоді підряд від Департаменту ЖКГ на суму більше 5 мільйонів гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close