Новини

Міський голова Херсона не дотримав обіцянку

Про варварське спилювання та вирізання дерев херсонці зазначали неодноразово. Саме через це мікрорайон Шуменський майже залишився без зелених насаджень.

Та свавілля продовжується й надалі. Цього разу від рук команди дроворубів страждає вже вулиця Кулика, що в Дніпровському районі. Щоб запобігти масового спилювання, місцеві мешканці звернулися до Херсонської міської ради.

«Фото були переслані міському голові із наполяганням: відповідним структурам органів виконавчої влади прибрати гілки та висадити молоді деревця. Не відмовив, навіть надав розпорядження: ЖОДНОГО ЛАРЬОЧКА БУТИ НЕ ПОВИННО! І ось 8.04.2020р. неочікувано знесені дерева та готується побудова. Ось вам і «молоденькі деревця із зеленою травичкою». Звертаюся до міського голови, що треба прибрати цю жахливу конструкцію та звернутись до правоохоронних органів міста, аби притягнули до відповідальності»,- пише у соціальній мережі секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Як бачимо, Володимир Миколаєнко свого слова не стримав. І зовсім скоро замість звичайних газонів, тротуарів та дерев під домами майорітиме черговий МАФ. Ініціатором «цієї краси» краси, а отже і власником майбутнього магазину є депутат Дніпровської районної ради Олександр Власов. До речі, Миколаєнко особисто підписав дозвіл на видалення зелених насаджень. Не дивно, адже давно діє не на користь простого народу.

[metaslider id=3851]

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close