Новини

Миколаєнко розпорядився про організацію функціонування мобільних пунктів обігріву у Херсоні

Очільник Херсона Володимир Миколаєнко затвердив план заходів щодо забезпечення функціонування мобільних пунктів обігріву для безпритульних осіб. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті міськради. У документі вказано, що пункти обігріву на території міста розгорнуть при встановленні температури повітря мінус 8 °C та утриманні її протягом 3 діб. Причому робота почнеться лише після окремого доручення Володимира Миколаєнко.

Погодити місця розміщення пунктів мають до 10 грудня. До 20 грудня мають забезпечити організацію їх роботи, харчування, залучити волонтерів тощо. Також мають оголосити серед містян теплих речей для безпритульних.

Однак, місцева влада робить крокі запізно. Ще тиждень тому у Херсоні температура повітря впала до -6 градусів. Активісти били на сполох, після перших жертв похолодання. У ніч на 23 листопада безхатченко намагаючись зігрітися просто зварився на теплотрасі. Помирали безпритульні і в самому центрі міста по проспекту Ушакова. Скільки всього людей замерзли посеред вулиці, невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close