Новини

Нардеп від “Слуги народу” прокоментував своє побиття на херсонському курорті

Нардеп від “Слуги народу” Андрій Одарченко прокоментував своє побиття у Залізному Порту, що на Херсонщині в ефірі одного з телеканалів. За його словами, конфлікт спровокувала людина, яка займається водними атракціонами.

Ми відпочивали в кафе з моїм товаришем, який ліг на шезлонг, просто відпочивав. Коли після десятого крику “три місця на банан”, він зробив зауваження. Каже: “Досить вже кричати. Ви можете заспокоїтися?”. Після чого, людина, що кричала в мегафон, підійшов, узяв за ногу, почав тягнути за ногу. Я після цього зробив зауваження. Кажу: “Ви так не повинні себе вести. Тут все ж таки відпочивають люди”. Ця людина комусь подзвонила. Прибіг накачаний чоловік, який мені сказав: “Йдем, поговоримо”, – каже Одарченко.

Нардеп зазначив, що удар по обличчю отримав від чоловіка, коли вони відійшли з пляжу. Андрій Одарченко заявив, що готує звернення до правоохоронних органів щодо законності розміщення обʼєктів на території пляжів у Залізному Порту. Також він додав, що по факту побиття не писав заяву до поліції.

Нагадаємо, що нардепа Андрія Одарченко побили вчора, 30 липня. Не зважаючи на відмову писати заяву, поліція відкрила провадження за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень. Згодом у соцмережах зʼявилося відео частини конфлікту нардепа з підприємцями на пляжі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close