Новини

Організаторів вбивства херсонського бізнесмена оголосили в розшук

Затримання організаторів вбивства херсонського бізнесмена Ігоря Пащенко поліція оголосила в розшук. Мова йде про братів Сергія та Дмитра Кальченко. Обом оголосили підозру 13 листопада під час затримання.

“Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, у гучній справі про замовне вбивство відомого херсонського бізнесмена Ігоря Пащенка з’явилися нові підозрювані – це відомі у кримінальному середовищі міста рідні брати, віком 36 та 43 роки. Сьогодні працівники слідчого управління повідомили братам про підозру в організації замовного вбивства. Слідчі та прокурори вже звернулись з клопотанням в Херсонський міський суд з метою обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування резонансного злочину триває. Основним завданням слідства, наразі, є встановлення замовника вбивства”, – повідомили тоді в поліції.

Однак, 16 листопада брати Кальченко не з’явилися до Херсонського міського суду, де мали обрати міру запобіжного заходу. Нагадаємо, що 11 листопада в місті Дніпро було затримано ймовірного посередника між замовником та виконавцями замовного вбивства Ігоря Пащенко. Сам злочин стався навесні 2018 року у дворі будинку, де мешкав бізнесмен.

Кальченко Сергій Миколайович, 1984 р.н.
Кальченко Дмитро Миколайович, 1977 р.н.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close