Інтерв'юНовини

“Спокій” у часи пандемії: перша пісня херсонки Ольги Мельохіної побачила світ

Поширення коронавірусної інфекції, жорсткий карантин та безробіття – 2020 рік став справжнім випробуванням не лише для українців, а й всього світу. 

Проте не всі сприйняли карантин як негативне явище, а навпаки як час для здійснення заповітних мрій. Яскравий приклад тому херсонка Ольга Мельохіна. У час пандемії леді написала кілька пісень, а для однієї з них зробила запис у студії та відзняла кліп під назвою “Спокій”. Чому саме музика захопила під час пандемії Covid-19, дізнавалися журналісти інтернет-видання “Мій Херсон”

За словами пані Ольги, для неї музика – одне з найулюбленіших хобі, яким вона займається ще змалечку. Більше того, вона ще й грає на музичних інструментах.  

“Сім років я навчалася грі на фортепіано, а потім ще 3 роки – вокалу. Мала на меті саме цьому присвятити своє життя, але батьки наполягали на більш серйозній професії, тому пішла до педагогічного університету. Але і там музика мене знайшла. Я відразу потрапила в факультетський хор, де мені запропонували роботу концертмейстера. Так, пліч-о-пліч з музикою ми пройшли через 5 років універу”,- ділиться Ольга Мельохіна. 

Щодо написання пісень, то перші начерки Ольга почала писати ще у 12-річному віці. З того часу їх зібралося вже чимало. 

“Перші пісні були про підліткові переживання, перші почуття, зради, закоханості. Тобто, все як у всіх. З роками тексти пісень змінювалися: зростала я і вони зі мною. Кожен етап мого життя супроводжувалися музичним контентом, тональностями, стилями. Найчастіше мої пісні лунали у церкві. У якийсь період з компанією хлопців створили групу з гітарами, ударними і клавішами, але наша творчість тривало недовго. Я отримую задоволення коли можу сама собі акомпанувати і співати. Для мене це особлива атмосфера”, – розповідає співачка. 

За свої роки життя Ольга пройшла чимало випробувань, серед яких і онкологія. Проте віра в Бога, мрії та надії накраще допомогли леді все витримати. 

“Свою пісню “Спокій” я написала саме тоді, коли відчула себе під захистом Бога. Це так класно відчути, що ти можеш розслабитися і не боротися за життя. За тебе все зроблять, варто тільки мому довіритися. Все це на рівні почуттів, як і будь-яка творчість, на словах буває складно пояснити такі речі, тому пісня починається текстом – “Мені бракує слів …”

Для зйомок кліпу херсонка обрала Актовський каньйон з білими скелями. Такий незвичайний пейзаж допоміг більш детально розкрити сутність музики та слів, а також насолодитися красою рідного регіону. 

“Дуже хотілося візуалізувати те саме відчуття спокою, щоб з екрану глядач відчув цей вайб. Я вирішила, що природні стихії краще за мене розкажуть про свого Творця. Хотілося, щоб був і легкий вітерець, і ласкаві промені сонечка і гуркіт грому, пориви дощів, міць скелястих гір …. Все як в житті – іноді легко і приємно, а часом неможливо йти далі. Але головне у всьому цьому – не втратити щось цінне почуття спокою. Зі своєю ідеєю я звернулася до місцевого відеографу. Саме вона розповіла про Актовський каньйон і білих скелях, ми вирішили що це найкраще місце для зйомки такого формату”.

Переглянути кліп на пісню під назвою “Спокій” всі бажаючі можуть за посиланням. 

Також пані Ольга додає, що в період карантину написала найбільше пісень, над однією з них зараз працює і можливо вже не за горами наступна презентація. 

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close