Новини

Суд над директором херсонського департаменту фінансів призначено на сьогодні

Сьогодні в Херсонському міському суді має продовжитися розгляд кримінального провадження відносно Романа Підперигори — директора департаменту фінансів міськради. Як повідомляє портал “Судова влада”, засідання призначено на 16-ту годину.

Нагадаємо, що Романа Підперигору затримали під час передачі хабаря у сумі 3 тисячі доларів колишньому начальнику Управління захисту економіки області Артему Антощуку. За ці кошти Антощук мав припинити перевірку можливих фактів корупції у міській раді. У обвинувальному акті вказано, в чиїх інтересах давах хабар Підперигора – «регіоналки» Альони Ротової та ПП «Блага», яка отримала тоді підряд від Департаменту ЖКГ на суму більше 5 мільйонів гривень.

Сама ж справа тягнеться з 2017 року. Незважаючи на кримінальне провадження, Роман Підперигора продовжує очолювати департамент фінансів та бути депутатом міськради. Наявність обвинувачення не стало на заваді й на цих місцевих виборах. За результатами голосування Романа Підперигору було обрано депутатом Херсонської міськради.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close