Новини

У Херсоні коштом ЄБРР будуть фінансувати роботу консультантів для розробки плану сталої міської мобільності

Херсонська міськрада буде коштом ЄБРР фінансувати роботу консультантів для розробки плану сталої міської мобільності. Причому обирати їх буде створений Володимиром Миколаєнко оціночний комітет. Відповідне розпорядження було підписано ще 14 лютого, але на сайті міськради його опублікували лише сьогодні.

Очолить роботу комітету радник Миколаєнко – Артур Мадатян. На сайті міської ради він досі вказаний як помічник депутатки та в.о. заступника мера Олени Мазур. Хоча сам Мадатян у соцмережах наполягав, що він не є вже її помічником. Не менш цікава й секретар цього комітету – екс-депутатка міськради від “Партії регіонів” Наталя Матковська. У ЗМІ її називають неофіційним радником Миколаєнко.

У розпорядженні очільника Херсона вона вказана як голова ГО «Регіональний центр сталого розвитку», засновниками якого є вже згаданий Артур Мадатян та заступник Юрія Гусєва Дмитро Бутрій. Одночасно Наталя Матковська є співзасновницею та головою “Херсонського молодіжного парламенту” разом із регіоналами Юрієм Гречишкіним (директор “Херсонбуду, екс-чиновник міськради за часів Сальдо. Нині член виконкому за поданням Володимира Миколаєнко), Ольгою Співакіною (помічницею Сальдо) та Денисом Горбаненко (екс-депутат від “Партії Регіонів”).

Також обирати консультантів будуть начальниця Управління транспорту Марина Віркун, головна спеціалістка управління Марина Плотникова, журналіст Дмитро Багненко, активіст Ярослав Концевий та доцент економічної кафедри ХНТУ Дмитро Карлюка.

Нагадаємо, що Херсон отримав грант від ЄБРР, за рахунок котрого буде розроблений план сталої мобільності, в рамках якого передбачається проведення обстежень (пасажиропотік, трафік, опитування мобільності), розробка мультимодальної транспортної моделі, визначення основних пріоритетів розвитку транспортної системи міста, удосконалення маршрутної мережі, розробка індикаторів для відстеження ефективності впровадження запропонованих заходів. Оголошено тендер для визначення розроблення плану на суму 150 тисяч євро.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close