Новини

У херсонських тролейбусах порушують вимоги карантину 

Водії херсонських тролейбусів продовжують порушувати умови карантину й брати у салон більше людей, ніж того дозволяє закон. Згідно з постановою Кабміну, у громадському транспорті дозволено перевозити тільки 50% від сидячих місць. Фотографії “забитого” тролейбусу №1 у соціальній мережі “Фейсбук” опублікував херсонець Андрій Жарков.

Зазначимо, що на світлинах зображено тролейбус марки “Богдан Т70117”. На офіційному сайті виробника йдеться, що пасажиромісткість цього транспортного засобу – 30-34 сидячих місць. Тобто у цьому тролейбусі законом дозволено перевозити не більше 15 – 17 чоловік. 

На фотографіях, що опублікував Андрій нам вдалося нарахувати близько 25 пасажирів, що є порушенням правил карантину.

За такі дії працівники МКП “Херсонелектротранс” можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності. Адміністративна стаття “Порушення правил карантину” передбачає покарання 17-34 тис. грн, а у відношенні посадової особи – 34-170 тис. грн.

У випадку, якщо порушення призведе до зараження або смерті людей, то це вже кримінальна відповідальність. Порушники можуть провести за ґратами від 3 до 8 років.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close