Новини

В Олешках депутати традиційно мають намір преміювати міського голову весь наступний рік

На грудневу сесію Олешківської міськради вже традиційно виноситься проект рішення про преміювання та надбавки міському голові Дмитру Воронову на весь наступний рік. В документі вказано, що розмір надбавок буде складати 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи – “а безпосередню участь у розробці проектів нормативно-правових актів та здійснення їх аналізу” та “а виконання особливо важливої роботи та високі досягнення у роботі”.

Окрім цього Воронова будуть преміювати ще один посадовим окладом щомісяця. Також у проекті рішення вказано, що міський голова буде своїми розпорядженнями встановлювати надбавки, преміювати та надавати матеріальну допомогу своїм підлеглим в межах коштів, які передбачені у бюджеті.

Варто зазначити, що подібні рішення Олешківська міськрада приймає щороку. 2016-го року заробітня плата Воронова склала 120 тисяч гривень. У 2017-му ця сума збільшилася до майже 229 тисяч гривень. Минулого року Дмитро Воронов отримав вже 313 тис. грн.

Окрім цього, в минулорічній декларації з`явилися дві автівки – “HYUNDAI TUCSON” та “KIA SORENTO”, які належать іншим особам та знаходяться у користуванні пана Воронова. Також минулого року очільник Олешок задекларував незавершені об`єкти будівництва — прибудова, баня, два гаража, сарай та дві тераси.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close