Події

Моду у спорт: у Херсоні презентували авторські купальники з розписом

Анна Волик – вже відома героїня нашим читачам. Під час карантину дівчина перетворювала двері будинків на справжній витвір мистецтва. 

Її діяльність настільки захопила місцевих мешканців, тож замовлення стала отримувати не лише на розпис дверей, а й одягу. За словами Анни, у знайомої намічався показ авторських гімнастичних купальників. Згадавши про творчу подругу, вона запропонувала зробити ексклюзивний розпис. 

“Тематика розпису – українська. Здається, ідея вже напевно народилася до самої появи цього проекту та його реалізації”,- каже Анна. 

 Сам показ відбувся у творчому просторі “Урбан CAD” в форматі дитячого міні-фестивалю. Учасниками показу стали гімнастки Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6. Дівчата не просто дефілювали, а показали гарні номери.

[metaslider id=5875]

Мода у спорті повинна бути високою. Колекція зшита за спеціальною технологією, без примірки. Для створення ексклюзивних костюмів використали тільки якісну тканину, фарби і фурнітуру від англійських й італійських виробників. Також для яскравості додали стрази відомих брендів.

“Насправді я була щаслива, що мені випав такий чудовий шанс – взяти участь в цьому незвичайному проекті. У моїй пам’яті залишилися тільки найяскравіші і незабутні враження”,- ділиться з нами майстриня Анна Волик.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close