Події

Суботник на КПВВ: голова Генічеської РДА влаштував прибирання на «Чонгарі»

Одразу після відкриття режимної зони КПВВ «Чонгар» після облаштування, голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко вирішив влаштувати прибирання прилеглої території від сміття. В тому числі й будівельного. Для цього він скликав так званий суботник через соцмережі.

«А тепер давай разом, громадо Генічеського району, наведемо лад та чистоту в усьому районі. Запрошую всіх охочих долучитися до акції «Чисте узбіччя». Давайте разом приберемо територію від сміття та залишків будівельного матеріалу. І почнемо з прилеглої території біля оновленого, щойно відкритого тимчасового КПВВ Чонгар», – написав вчора на своїй сторінці Онищенко.

Сьогодні прибирання відбулося, про що відзвітував голова РДА. Скільки людей долучилися до акції, не повідомляється. За словам очільника рай адміністрації, у суботнику прийняли участь навіть перевізники, які «почали легалізацію свого бізнесу».

«Посилю контроль разом з правоохоронцями за викид сміття на узбіччя, та притягнення до відповідальності порушників», – заявив Онищенко.

Голова РДА також додав, що території будуть надалі прибирати служби, організації та установи, за котрими їх закріплять. А ось чому цього не було зроблено раніше? Чи може чиновникам та журналістам потрібно кожного тижня інспектувати КПВВ, щоб стихійні звалища надалі не з’являлися?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close