Події

У Каховці двоє хлопчаків відібрали пакет із продуктами в жінки та обікрали магазин

У Каховці жінка поверталася з магазину додому, як раптом до неї підбігли двоє хлопчаків, вирвали пакет і почали тікати. Потерпіла бачила, як невідомі викидали продукти з пакету, а потім викинули і сам пакет, не знайшовши грошей.

Заявниця детально описала працівникам поліції прикмети своїх кривдників. Зловмисників зафіксувала й камера відеоспостереження, встановлена на фасаді  будинку. Поліцейські вирахували хлопців – обом по 15 років. Живуть у Каховці. Вони неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців. Місцезнаходження одного з хлопців вдалося встановити.

Також працівники Каховського районного відділу поліції з’ясували, що неповнолітні ймовірно причетні й до крадіжки двох тисяч гривень із магазину. Їх знов зафіксувала камера відеоспостереження. Один із неповнолітніх зайшов у торгівельний центр перед його закриттям і сховався за стелажами, його спільник залишився на вулиці стежити за обстановкою. Коли продавці пішли та поставили магазин на сигналізацію, хлопець став обшукувати приміщення. Забравши 2 тисячі гривень, він втік через вікно, коли спрацювала сигналізація.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close