ПолітикаПублікації

Паливода організував незаконну роздачу земельних ділянок на Херсонщині

На прес-конференції у “Новому дні” начальника херсонського Держгеокадастру Олександра Паливоду попереджувало його ж оточення: “Не піддавайся на корупційну ін’єкцію”. Однак, судячи з останньої інформації, Паливода отримав подвійну дозу такої “вакцинації”. Скандали чиновника переслідують з першого дня перебування на посаді. Триває це й досі. Але офіційно правоохоронці не реагують на чисельні заяви, які надходять за фактами порушень законодавства Паливодою.

Чергову схему в обласному Держгеокадастрі ми виявили після листа в редакцію від читача з Генічеського району, якому Олександр Паливода відмовив в надані дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки. Підстава законна — передача землі сільськогосподарського призначення у власність територіальних громад.

Дійсно, відповідно до Указу Президента України та постанови Кабінету міністрів усі обласні управління Держгеокадастр до 15 грудня минулого року мали передати всі сільськогосподарські ділянки з державної у комунальну власність.

Тобто, з 15 грудня херсонський Держгеокадастр вже не має права приймати накази щодо відведення земель. Але законодавство не зупинило Олександра Паливоду. Вже після встановленого терміну херсонське управління передає у власність осіб понад 2000 гектарів.

Причому заяви на відведення ділянок розглядається Паливодою день в день, поки інші чекають відповіді від Держгеокадастру місяцями. Такий “турборежим” пояснюється просто! Ділянки від Олександра Паливоди в якості “новорічного подарунку” отримали друзі чиновника з аграрного бізнесу. Зокрема, й ті, хто підтримував Паливоду та організовував прес-конференцію на його захист.

Друзям — все, іншим — Закон. Схоже, за таким принципом побудував Олександр Паливода роботу в обласного Держгеокадастрі, відчуваючи безкарність від керівництва Херсонщини, від керівництва головного управління Держгеокадастру та правоохоронних органів, що найстрашніше. І це все під “соусом” боротьби з корупцією в земельній сфері, яку заявляв чиновник після свого призначення. Але вдалося не побороти, а очолити. Тепер корупція в обласному Держгеокадастрі розростається в “турборежимі” під прапором Олександра Миколайовича та його близького бізнес-оточення.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close