ПолітикаПублікації

Херсонський депутат Рубан знову змінив політичні “кольори”

Зміна політичних кольорів стала нормою для херсонських політиків. Черговий випадок мімікрії стався у депутата Херсонської міськради Руслана Рубана. На цих виборах він балотуватиметься від “Партії зелених України”, про що свідчить його привітання з Днем Незалежності з першої шпальти однієї з обласних газет.

За нашою інформацією, розміщення самореклами Рубану обійшлося в близько 8 тисяч гривень. І це не перша його публікація на шпальтах газет. Звідки гроші на піар у безробітного депутата, враховуючи те, що все місто обклеєно банерами з його обличчям? Адже така самореклама є недешевим задоволенням.

Для Руслана Рубана “Партія зелених України” стала так званим останнім політичним причалом. Варто нагадати, що до міської ради він потрапив випадково по спискам політсили “Самопоміч” через брак кандидатів. Але згодом Рубан примкнув до промерської більшості та вийшов з фракції. Але останнім часом депутат виступає як опозиціонер, але результати його діяльності — дешевий популізм та намагання залишити місто без бюджету (тобто без зарплат, соціальної допомоги тощо).

Шукав депутат-аутсайдер підтримки в партії Коломойского “За майбутнє”, яку у Херсоні очолює депутат-рекордсмен за зміною політсил Віталій Богданов. Згодом Рубан намагався домовитися з Дмитром Бутрієм, який представляє партію “Сила і честь”. Від останньої Рубан навіть йшов на позачергові парламентські вибори, але безуспішно.

Чи буде “Партія зелених України” висувати Руслана Рубана в депутати або мери, невідомо. Але зазначимо, що наявність такого кандидата може бути гучним провалом для й так не рейтингової політичної сили.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close