ПолітикаПублікації

У Херсонській міськраді почали виявляти корупційні схеми депутата від “Блоку Володимира Сальдо”

Херсонська міськрада продовжує працювати над реорганізацію сільських та селищних рад, які приєдналися на міста внаслідок адмінреформи. Для цього у грудні було створена постійна комісія. В рамках її роботи почали виявлятися деякі можливі факти корупції.

Під час проведення інвентаризації майна та коштів Антонівської селищної ради, якою до місцевих виборів керував чинний депутат Херсонської міськради від “Блоку Володимира Сальдо” Ігор Семенчев-молодший, виявили відсутність генплану селища, детальних планів територій та частину землевпорядної документації.

Варто зазначити, що вся каденція Семенчева на посаді очільника Антонівки супроводжувалася корупційними скандали, більша частина з яких саме пов’язана з земельними питаннями, про що неодноразово заявляли місцеві активісти — від виділення землі під “Межигір’я” екс-голови обладміністрації Миколи Костяка до відведення у власність ділянок своєму оточенню.

Більше того, навіть відома кримінальна справа про хабар розміром 80 тисяч доларів пов’язана з виділенням землі під кемпінг. До речі, вона наразі розглядається Новокаховським судом, а сам розгляд затягується самим Семенчевим або представниками прокуратури.

Також комісія заявила про відсутність частини технічної документації щодо вуличного освітлення.

 «Комісія стикається із фактами, коли майно не зареєстровано і не обліковується, що дуже утруднює нашу роботу. Нам доводиться збиратися невеликими групами для роботи за  певними напрямками, аби  вирішити, яким чином передавати те чи інше майно», – заявила Оксана Рукавішнікова — заступник міського голови, яка є очільницею комісії.

Чи будуть надалі розслідуватися факти корупції в ліквідованій Антонівській селищній ради, слідкуватимуть наші журналісти.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close