Публікації

Булюк заблокував створення бази морпіхів на Херсонщині через прокуратуру

Громадські активісти Херсонщини звернулися до Президента України Володимира Зеленського та генпрокурора Ірини Венедіктової. Причиною стало відкриття прокурором області Костянтином Шабуняєвим провадження за фактом передачі бази відпочинку “Білі крила” у власність Збройних сил України. За словами активістів, таким чином відверто проросійські чиновники намагаються заблокувати створення бази морської піхоти у Херсонській області, яка межує з тимчасово анексованим Кримом.

Тим часом громадськi організації Херсонщини звернулись до Президента та Головного Прокурора через ситуацію, котру створює за нашою інформацією впливовий у Скадовську депутат обласної ради Віталій Булюк ” Наш край”. Саме за його чисельними клопотаннями обласна прокуратура в Херсонській області відкриває провадження щодо передачі в оренду морпіхам пустуючу до того, напівзруйновану базу ” Білі крила “. За збігом керує процесом обласний прокурор Константин Шабуняєв, котрого місцеві ЗМІ неодноразово пов’язували з головою Антонівської селищної ради Ігорем Семенчевим (у 2015 р балотовувався від ” Нашого краю”)”, – пише у соцмережах голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова.

Інформацію про клопотання Віталія Булюка до прокуратури підтвердили журналістам видання “Мій Херсон” власні джерела. Причетність до відкриття провадження заступника голови облради підтверджує й риторика прокуратури про необхідність збереження бази “Білі крила” як дитячого табору. Але як можна відпочивати дітям в напівзруйнованому таборі, лишається питанням.

Варто нагадати, що підконтрольна Булюку група депутатів обласної ради намагалася заблокувати передачу бази “Білі крила” у власність ЗСУ через депутатські комісії. Але коли скандал вийшов на всеукраїнський рівень, облрада таки проголосувала за відповідний проект рішення.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close