ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

«Херсонелектротранс» отримав з бюджету 57 млн гривень

Минулого року в рамках програми «Соціальний захист» КП «Херсонелектротранс» отримав з бюджету 57,4 млн гривень за пільгові перевезення громадян. Про це йдеться у відповідному рішенні міськради. Це рекордна сума. За пільгові перевезення автомобільним, залізничним та водним транспортами інші перевізники отримали в сумі лише близько 10 мільйонів.

Варто зазначити, що цього року «Херсонелектротранс» отримує з бюджету кошти на заробітню плату та оплату електроенергії. Окрім того, комунальне підприємство за рахунок бюджету закрило свій борг перед податківцями.

Нагадаємо, що керівник «Херсонелектротрансу» Єгор Устинов — депутат та голова депутатської комісії з питань транспорту та підприємництва під час карантину витратив кошти комунального підприємства на власний піар. 30 березня від підписав договір на висвітлення діяльності «Херсонелектротрансу» із одним із місцевих журналістів на суму 120 тисяч гривень. Однак матеріали більше схожі на висвітлення діяльного самого Устинова, який планує знову балотуватися на місцевих виборах. В той же час, сума, яка була витрачена на придбання дезінфікуючих засобів та засобів захисту працівників — набагато менше.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close