ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонські депутати «дали дозвіл» на корупційну схему Романа Підперигори

Херсонська міськрада 28 голосами депутатів, або ж простіже сказати мінімумом, прийняла зміни до бюджету. Таким чином, обранці виділили кошти на ремонт даху будинку по вулиці Порт-Елеватор, який постраждав від пожежі, та ремонт каналізаційного колектору у Таврійському мікрорайоні.

Але за такими потрібними видатками приховуються корупція місцевих можновладців. Зокрема, цими змінами до бюджету міськрада виділила 850 тисяч гривень для КЗ «Розвиток спорту» на начебто утримання пляжу «Лілея», хоча комунальний заклад взагалі немає до нього відношення. Сам же пляж вже намагається приватизувати скандально відомий екс-депутат Херсонської облради Олексій Тишкевич. Він вже збирає кошти за вхід на територію, яка належить громаді міста. Активним лобістом виділення коштів є т.в.о. заступника міського голови Олена Мазур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-депутат Херсонської облради знову намагається приватизувати пляж «Лілея»

Також депутати «схвалили» корупційну схему директора Департаменту фінансів Романа Підперигори та його колишнього помічника Олега Ребрія, який нині є директором КП «Херсонміськсвітло». Нагадаємо, що мова йде про виведення 5,5 млн гривень з бюджету міста на користь комунального підприємства. Таким чином, чиновники вирішили оминути тендер на технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення на суму 3,5 млн гривень, ухваливши рішення про внесення змін до програми благоустрою міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підперигора будує нову схему у Херсонській міськраді

Перерозподілили кошти наступним чином: перевели 5,5 млн гривень з благоустрою (ремонт і обслуговування мереж освітлення) на фінансову підтримку КП «Херсонміськсвітло». Ідея вивести кошти на комунальне підприємство через програму благоустрою зʼявилася у чиновників після того, як КП програло тендер на технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення через невідповідність умовам. Наразі, за даними порталу державних закупівель “Prozorro”, Департамент ЖКГ вже підписав договір з переможцем торгів — ПП “Євробуд Альянс” на суму майже 3,55 млн гривень. Тепер договір можуть розірвати через відсутність коштів в бюджеті на ці видатки. Наразі правоохоронці відкрили за даним фактом кримінальне провадження.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close