ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонський суд стане на заваді корупційній схемі Романа Підперигори

Херсонський окружний адмінсуд відкрив провадження за повозов Департаменту ЖКГ щодо скасування рішення міськради, яким на КП “Херсонміськсвітло” було направлено 5,5 млн гривень. Відповідна судова ухвала оприлюднена на сайті міської ради. Окрім того, цим рішенням було направлено 480 тисяч гривень на КП “Гарантія”.

За наданими О.Ребрієм (директор КП) пропозиціями щодо розподілу коштів,ситуація виглядає зовсім навпаки. А саме: на матеріали 845,5 тис. грн, решта – заробітна плата, погашення податкових боргів (через які, до речі, підприємство й не змогло взяти участь у відкритих торгах), штрафні санкції, пені та інше. Отже злочинну «схему» Мазур-Підперигори бачимо в дії. З цього ви можете зробити висновки щодо дійсної причини тиску на департамент ЖКГ та звільнення його неугодних керівників”, – заявили в Департаменті ЖКГ.

Нагадаємо, що раніше депутати міськради проголосували за зміни до програми благоустрою міста на суму 5,5 млн гривень. Мова йде про кошти для КП “Херсонміськсвітло”, які воно отримає без тендерної процедури, на техобслуговування та поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Таким чином кошти на користь комунального підприємства вирішили директор Департменту фінансів Роман Підперигора та директор “Херсонміськсвітла” (раніше екс-помічник Підперигори” Олег Ребрій. Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за даним фактом.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close