ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Мазур та Ребрій доводять КП “Херсонміськсвітло” до банкрутства

У Департаменті ЖКГ заявили про можливе доведення до банкрутства комунального підприємства “Херсонміськсвітло”. Відповідну службову записку на імʼя Володимира Миколаєнко директор департаменту Олексій Войтенко. За його словами, свідомим доведенням до банкрутства займаються директор підприємства Олег Ребрій та т.в.о. заступника міського голови Олена Мазур.

Як зазначено у службовій записці, підставою для таких висновків стали неодноразові відмови надати департаменту документи та інформацію щодо стану комунального підприємства, виплат зарплат та матеріальної бази.

Вищевказані дії директора підприємства О.Ребрія свідчать тільки про те, що ним, за мовчазною згодою в.о. заступника міського голови О.Мазур, підприємство свідомо доводиться до банкрутства. Не забезпечується виплата заробітньої плати працівникам підприємства, що, у свою чергу, призвело до соціальної напруги в колективі та звільнення фахівців, нарощуються податкові борги тощо”, – вказано у документі.

Також Олексій Войтенко просить очільника Херсона провести незалежний аудит КП “Херсонміськсвітло”.

Нагадаємо, що правоохоронці відкрили провадження за фактом виведення з бюджету на користь “Херсонміськсвітло” 5,5 млн гривень, уникаючи проведення тендерної процедури. Депутати міськради з так званої промерської більшості проголосували за зміни до програми благоустрою міста та бюджету на цю суму. Таким чином, “Херсонміськсвітло” отримає кошти начебто та техобслуговування та поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення в обхід тендеру. Причина в тому, що комунальне підприємство не було допущено до відовідної закупівлі Департаменту ЖКГ через порушення. Кошти на користь комунального підприємства вирішили директор Департменту фінансів Роман Підперигора та директор “Херсонміськсвітла” (раніше екс-помічник Підперигори” Олег Ребрій.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close