ПолітикаПублікації

“Мертві душі” на службі очільника херсонського Держгеокадастру

Зухвалість дій скандального керівника херсонського Держгеокадастру Олександра Паливоди обурюють містян, але поки залишаються поза зором правоохоронних органів. А на нашу пошту продовжує надходити інформація щодо “схематозів” чиновника. І вона відкриває очі на схеми Паливоди.

Виявилося, що не лише бажанням бути розпорядником землі області пояснюється призначення чиновника (перспективи крісла начальника Держгеокадастру, вочевидь, розмалював Паливоді його давній друг та колишній очільник відомства Ігор Шапран). Нова посада відкрила шлях для реалізації власного “проекту” з “працевлаштування населення” в більших масштабах.

Незважаючи на всі намагання Паливоди потрапити в земельну сферу ще з не так далекого 2015 року, потрапити до Держгеокадастру йому вдалося лише під завершення “великого дерибану”. Але й тут чиновник встиг забрати собі ласий шматок “земельного пирога” в доларовому еквіваленті. В Олександра Паливода є ще одна відпрацьована схема з отримання прибутку з бюджету. Мова йде про працевлаштування так званих “мертвих душ”, яке активно практикувалося під час його каденції в Департаменті агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

На минулому місці роботи Паливоди таких “працівників” було близько 10-ти. Це підставні особи, яких ніхто ніколи не бачив на робочих місцях. Скоріш за все, це були селяни, які працюють на фермерських угіддях чиновника в селах Степанівка та Музиківка.

Начальник херсонського Держгеокадастру роками приховує мільйонні доходи від фермерства

Схема проста — середня зарплата спеціаліста Департаменту становить близько 6 тисяч гривень на місяць. Це “чисті” кошти, які працівники отримують на руки. Таким чином, лише за мінімальними підрахунками, “премія” Олександра Паливоді в Департаменті агропромислового розвитку складала 60 тисяч гривень щомісяця. І це все коштом обласного бюджету. І тут варто зазначити, що зі звільненням чиновника з ОДА, половину посад в Департаменті стали вакантними.

Тепер стають зрозумілими мотиви Олександра Паливоди, який з приходом в Держгеокадастр почав “велику кадрову чистку”. Простими словами, змушував працівників звільнятися за власним бажанням. А штат облуправління Держгеокадастру вдесятеро більше ніж в Департаменту ОДА. Тому й “премії” від “мертвих душ” будуть більшими — вже не 60 а 600 тисяч гривень щомісяця. І це на додачу до “відкатів” за передачу земельних ділянок у власність підставним особам.

І тут виникає питання — чому правоохоронні органи закривають очі на корупційну зухвалість Олександра Паливоди. Останній взяв їх “в долю”?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close