Публікації

Молнар та Стремоусов ініціювали рейдерське захоплення херсонського комунального підприємства

В.о. директора КП “Міське дорожнє управління” Костянтин Туркін заявив про рейдерське захоплення комунального підприємства. За його словами, ініціатором захоплення стали чиновниця міськради Наталя Молнар, Валерій Кулєшов та Кирило Стремоусов.

“Прийшли незрозумілі люди на підприємство, змінюють охорону, прислали бухгалтера, піднімають всі фінансові документи, ховають чи не ховають. Відбувається щось незрозуміле. Мені не далі провести перереєстрацію у держреєстратора. Ніякого доступу до фінансових документів мені не дають”, – каже Костянтин Туркін.

Виконуючий обов`язки директора “Міського дорожнього управління” заявив про погрози зі сторони Кирила Стремоусова, Валерія Кулєшова та активістів організації “Нацкорпус”. Він також зазначив, що заступниця начальниці управління транспорта Наталя Молнар хоче поставити на посаду керівника підприємства “свою людину”. За інформацією телеграм-каналу “Політика.Ks”, такою людиною є Павло Березкін. Інформації про нього немає взагалі.

Як повідомляє видання “Херсонweek“, Костянтин Туркін таки встиг вивчити ряд документів комунального підприємства та заявляє про завищені кошториси на ямковому ремонті. Цікава позиція очільника міста Володимира Миколаєнко, який у ситуацію не втручається.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close