ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

У Херсонській міськраді промерська більшість провалила питання діяльності ЖКГ

Промерська більшість у Херсонській міськраді провалює на засіданні сесії питання, які стосуються життєдіяльності міста. Мова йде про програми ЖКГ. Зокрема, депутати так і не вирішили питання ремонту колектору у Таврійському мікрорайоні, де без води та каналізації можуть залишитися близько 15 тисяч херсонців.

Нагадаємо, що вартість ремонту колектору складає 6,5 млн гривень. Однак, за повідомленням на сайті міськради, проект робіт було скориговано. Через це вартість ремонту склала близько 5,6 млн гривень. Директор водоканалу Михайло Чемерис у соцмережах розкритикував колег по депутатському корпусу.

«Колега Лінецький дуже переймається бюветами, але з лютого місяця не голосує за зміни до бюджету, якими передбачені кошти на їх добудову і утримання. І сьогодні його не вистачило, щоб проголосувати бюджет. Пішов обідати. А як обідати 15 000 жителів будинків,які, через сморід, не можуть відкрити вікна на своїх кухнях. Колега Устинов не розуміє, що проложити трубу каналізаційного колектору це не контактор поміняти у тролейбусі, а тому ціни на ремонтні роботи по відновленню трубопроводів значно вищі від вартості самих труб. Тепер зрозуміло хто множив довжину колектору на вартість дренажних труб. Про профільного зама з питань ЖКГ – там зовсім погано», – заявив Чемерис.

Зокрема, обурення викликала позиція депутатів, які не повернулися з обідньої перерви для розгляду змін до бюджету. Коли буде продовження сесії, наразі невідомо. Окремо варто додати про те, що депутати не дали кошти на дезінфекцію приміщень — півмільйона гривень.

На сторінці Департаменту ЖКГ у соцмережах оприлюнені результати голосування за відповідну програму. Не підтримала питання промерська більшість. В тому числі й т.в.о. заступника міського голови Олена Мазур, яка відповідає за сферу ЖКГ. За словами інсайдера у міськраді, у промерської більшості депутатів та чиновників виник конфлікт з директором Департаменту ЖКГ Олексієм Войтенко. Через це на сесії не було проголосовано за жодний проект рішення, який стосується комунального господарства.

Хоча й сама дезінфекція викликає питання. Як повідомляло видання «Мій Херсон» раніше, послуги Департаменту ЖКГ з обробки приміщень надає ФОП, повʼязаний з одіозною чиновницею міськради Наталією Молнар. Мова йде про Тетяну Текутьєву. Також депутати неодноразово зазначили завищенну вартість дезінфекції підʼїздів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close