Публікації

В Мирненській ОТГ на першій сесії селищної ради проголосували за премії чиновникам

Нова каденція Мирненської селищної ради почала свою роботу. Новообрані депутати 13 листопада зібралися на першу установчу сесію. Як повідомляє у соцмережах Людмила Шевченко, на засіданні було обрано секретаря селищної ради, заступника голови ОТГ, секретаря виконкому та старосту сіл, що входять в громаду.

Не обійшлося без скандалу на першій сесії ради. На голосування новообраних депутатів було винесено проект рішення про положення щодо преміювання працівників ради. Більшість обранців підтримали таку “неочікувану” ініціативу. Проти виступила опозиція до голови ОТГ Андрія Сучка, якого було переобрано на новий термін. Не обійшлося без конфлікту інтересів.

За положення про преміювання голосували ті депутати, які є працівниками апарату селищної ради. Зокрема, Ірина Канівець (секретар ради), Артур Мартюк (заступник головного бухгалтера), Галина Данчук (діловод), Тетяна Курбанова (землевпорядник) та Мадіна Бова (начальниця відділу освіти). Голосувала також Світлана Сучок, яка є дружиною голови ОТГ, чим також порушила законодавство щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Варто зазначити, що на премії чиновникам Мирненської селищної ради йде левова частка всього бюджету громади. Окрім того, депутатам було запропоновано затвердити склади постійних комісій, більшу частину яких очолять родичі голови ОТГ Андрія Сучка та чиновники селищної ради. Зокрема, Тетяна Курбанова могла очолити земельну комісії, а Мадіна Бова — освітню. Але для затвердження кандидатур не вистачило голосів. 

Нагадаємо, що Тетяна Курбанова втрапила в скандал з продажем земельної ділянки, отриманої від селищної ради, за 5,4 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close