ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Влада Херсона знову намагається протягнути на сміттєзвалище “монополію Ротової”

Після провалу ініціатив т.в.о. заступника міського голови Олени Мазур щодо КП “Екополіс” та сміттєзвалища, які де-факто очолюють скандально відома екс-регіоналка Альона Ротова — власниця ТОВ “ТД Ітака”, питання щодо тарифу та заведення комунального підприємства на полігон мають розглянути на вересневому засіданні виконавчого комітету. Обидва проекта рішення, які не проголосували депутати через порушення законодавства та регламенту, виносяться в порядок денний засідання комітету та оприлюднені на сайті міськради.

Перший документ стосується скасування пункту про те, що тариф “Екополісу” вступає в силу після проведення конкурсу на визначення оператора сміттєзвалища. Другий — визначає комунальне підприємство цим самим оператором. По факту ж зміна “Ітаки” на “Екополіс” ситуацію на полігоні не змінить та залишить Альону Ротову під керівництвом тіньових “сміттєвих” схем.

Нагадаємо, що директором комунального підприємства є депутат Сергій Собчук — давній друг та бізнес-партнер Альони Ротової. А призначення на посаду не обійшлося без скандалу. За словами радника міського голови Івана Горланова, за директорство Собчука Володимир Миколаєнко отримав 30 тисяч доларів. Додамо, що херсонське сміттєзвалище — прибутковий бізнес. За мінімальними підрахунками комісії з питань ЖКГ, тіньові прибутки як комунального підприємства та “Ітаки” складають більше 10 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close