НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Херсонська міськрада має переголосувати за зміни до бюджету

Завтра Херсонська міськрада має зібратися на продовження пленарного засідання сесії, де за рекомендацією мандатної комісії депутати мають переголосувати за проект рішення про зміни до бюджету. Варто нагадати, що міська рада мінімальною кількістю голосів прийняла зміни до бюджету на суму близько 40 млн гривень. Однак депутат Іван Горланов заявив, що під час голосування пульт дав команду “за”, в той час коли він натиснув кнопку “утриматись”.

Станіслав Трошин та Олег Черненко написали заяви про відкликання своїх голосів. Мандатна комісія прийшла до висновку, що зміни до бюджету не було підтримано більшістю голосів. Окрім цього, було рекомендовано переголосувати питання на продовженні сесії.

За результатами розгляду письмових звернень депутатів Херсонської міської ради Горланова І., Трошина С., Черненка О. та усного звернення на сесії депутата Матусевич О. перевірити роботу системи для голосування «Віче» та пультів для голосування та вжити заходів щодо приведення її до справного технічного стану”, – вказано у висновках комісії.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close