ПублікаціїСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

КП “Херсонміськсвітло” проїдає мільйонні дотації з бюджету міста

Комунальне підприємство “Херсонміськсвітло” проїдає мільйонні дотації з бюджету міста. Не зважаючи на великі суми фінансової допомоги, КП просто занепадає. Фото оприлюднили на сторінці Департаменту ЖКГ Херсонської міськради у соцмережах.

Занедбане комунальне підприємство Херсонміськсвітло,завдяки неефективній роботі керівника. На це комунальне підприємство виділяються мільйонні кошти міської територіальної громади”, – зазначили у департаменті.

Керівником “Херсонміськсвітло” є Олег Ребрій — колишній помічник депутата міськради та директора Департаменту фінансів Романа Підперигори. Тому з отриманням коштів міського бюджету комунальне підприємство проблем немає. Навіть якщо для цього потрібно порушувати законодавство про державні закупівлі.

Нагадаємо, що правоохоронці відкрили провадження за фактом виведення з бюджету на користь “Херсонміськсвітло” 5,5 млн гривень, уникаючи проведення тендерної процедури. Депутати міськради з так званої промерської більшості проголосували за зміни до програми благоустрою міста та бюджету на цю суму. Таким чином, “Херсонміськсвітло” отримає кошти начебто та техобслуговування та поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення в обхід тендеру. Причина в тому, що комунальне підприємство не було допущено до відовідної закупівлі Департаменту ЖКГ через порушення. Кошти на користь комунального підприємства вирішили директор Департменту фінансів Роман Підперигора та директор “Херсонміськсвітла” (раніше екс-помічник Підперигори” Олег Ребрій.

Директор Департаменту ЖКГ Олексій Войтенко заявив, що по факту, 5,5 млн гривень в більшій мірі піде на зарплати працівникам, а не на проведення робіт. Варто додати, що КП “Херсонміськсвітло” не надало департаменту документів для перевірки суми необхідних коштів на виплату зарплат. За словами Олега Ребрія, ця документація (трудові книжки, табелі тощо) чомусь знаходяться в Олени Мазур, хоча має зберігатися на комунальному підприємстві.

Окрім цього, через дії Романа Підперигори та т.в.о. заступниці міського голови Олени Мазур, які втілили цю схему, 20 вулиць Херсона залишаться без вуличного освітлення. Їхній ремонт Департамент ЖКГ був вимушений прибрати з плану роботу на 2020 рік через перерозподіл бюджетних коштів на користь комунального підприємства.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close