НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

У Херсонській міськраді готують махінації із зарплатою для комунального підприємства

Департамент ЖКГ не зміг перевірити реальну потребність КП «Херсонміськсвітло» у бюджетних коштах на виплату зарплати працівникам. Про це на засіданні виконкому заявив Олексій Войтенко. За його словами, директор комунального підприємства Олег Ребрій та головний бухгалтер не надали департаменту відповідних документів.

«Ми хотіли ознайомитися з бухгалтерією. А саме — трудові книжки, табелі тощо, щоб передбачити кошти на заробітню платню, а також на видатки. Директор не дав нам можливості провести ці заходи», – заявив Войтенко.

За словами чиновника, директор «Херсонміськсвітло» Олег Ребрій зазначив, що ці документи знаходяться у т.в.о. заступника міського голови Олени Мазур. Але на якій підставі, невідомо.

Нагадаємо, що раніше депутати міськради проголосували за зміни до програми благоустрою міста на суму 5,5 млн гривень. Мова йде про кошти для КП “Херсонміськсвітло”, які воно отримає без тендерної процедури, на техобслуговування та поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Таким чином кошти на користь комунального підприємства вирішили вивести директор Департменту фінансів Роман Підперигора та директор “Херсонміськсвітла” (раніше екс-помічник Підперигори” Олег Ребрій. Наразі поліція відкрила кримінальне провадження за даним фактом.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close