COVID-19Новини

Через перевірку інформації СБУ херсонський лабораторний центр призупинив роботу

Херсонський обласний лабораторний центр призупинив роботу. Про це сьогодні заявив очільник “Центру громадського здоровʼя МОЗ України” Ігор Кузін. За його словами, це повʼязано з перевіркою інформації СБУ про закупівлю закладом неякісних тестів для перевірки на коронавірус.

Ігор Кузін зазначив, що херсонці можуть довіряти роботі лабораторного центру. А призупинення його роботи повʼязано з браком персоналу та приведення документації закладу до відповідності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні спеціальна комісія “Центру громадського здоровʼя МОЗ України” перевіряє інформацію СБУ

Наразі “Центр громадського здоровʼя МОЗ України” перевіряє закуплені лабораторним центром тести. Також Кузін підтвердив, що такими ж тестами користується вся країна. Нагадаємо, що таку ж саму інформацію озвучили в обласному лабораторному центрі, спростувавши заяви Служби безпеки України.

Тестування на коронавірус тимчасово будуть проводити в обласній інфекційній лікарні, заявили в Херсонській ОДА. Додамо, що вчора перевірку інформації СБУ про закупівлю лабораторним центром почала спеціальна комісія “Центру громадського здоровʼя МОЗ України”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close