COVID-19Новини

Херсонщина отримає нове обладання для боротьби з коронавірусом

Нове сучасне обладнання для боротьби із коронавірусом має надійти на Херсонщину – дві автоматичні станції для виділення РНК. Про це розказав головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, перебуваючи на Херсонщині.

“Одна станція надійде в інфекційну лікарню, друга у Херсонський лабораторний центр МОЗ. Це дозволить збільшити кількість тестувань, які проводяться на території області і дозволить стримувати поширення коронавірусу”, – сказав Віктор Ляшко.

За його словами із фонду боротьби із коронавірусом на Херсонський лабораторний центр МОЗ, було виділено 12 мільйонів гривень, які витратили на удосконалення та модернізацію матеріально-технічної бази.

“Ми додатково виділили із державного бюджету на заклади охорони здоров’я понад 40 мільйонів гривень, але і кошти, і ресурси – не безмежні. Тому всім треба дотримуватись елементарних правил”, – сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, 10 вересня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебував на Херсонщині. Разом з ним область відвідали міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, міністр інфраструктури України Владислав Криклій та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close