COVID-19Новини

Коронавірус на Херсонщині: зафіксовано три нові випадки

Коронавірусна інфекція продовжує ширитися територією України. Якщо раніше Херсонщина не потрапляла до переліку областей із хворими, то сьогодні вже активно підіймається в таблиці.

Тільки за останню добу в області підтвердили три нових випадки, а отже загальна кількість – 18. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Перелік хворих поповнили:

  • жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19. Стан – середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.
  • жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19. Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.

Медики закликають мешканців Херсонщини знаходитися вдома, мінімізувати зустрічі в громадських містах та прогулянки. Також радять користуватися засобами дезінфекції та одягати медичні маски.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close