COVID-19Новини

На Херсонщині поліцейські склали понад 800 адміністративних протоколів за порушення правил карантину

Поліцейські закликають жителів та гостей області неухильно дотримуватись карантинних заходів та попереджають про відповідальність, передбачену за порушення Постанови Кабінету Міністрів України.

Поліцейські Херсонщини на постійній основі проводять відпрацювання з метою забезпечення дотримання підприємцями, а також працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування карантинних вимог. Особлива увага приділяється профілактичній роботі. У випадку, якщо правопорушники не реагують на зауваження, їх притягують до передбаченої законодавством відповідальності.

За порушення карантинних вимог передбачена відповідальність за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», санкція якої передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 838 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації – 373 протоколи, за порушення самоізоляції – 26 протоколів, за порушення правил торгівлі – 171 протокол,  72 – на водіїв за перевезення пасажирів понад норми, 196 протоколів на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close