COVID-19Новини

На Херсонщині поліція склала більше 870 протоколів через порушення карантину

Поліцейські Херсонщини на постійній основі проводять відпрацювання з метою контролю за дотриманням карантинних вимог підприємцями, а також працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування. Поліція нагадує, що Кабінет Міністрів України обмежив роботу нічних розважальних закладів. Рейдові групи контролюють дотримання карантинних норм після 23:00 та до 7:00 години. Особлива увага приділяється профілактиці. Якщо правопорушники не реагують на зауваження, їх притягують до передбаченої законодавством відповідальності. 

За порушення карантинних вимог передбачена відповідальність за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей», санкція якої передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом, від початку запровадження карантинних обмежень на Херсонщині правоохоронці склали 876 протоколів за порушення правил щодо карантину. З них: за порушення умов обсервації – 386 протоколів, за порушення самоізоляції – 27 протоколів, за порушення правил торгівлі – 187 протоколів,  75 – на водіїв за перевезення пасажирів понад норми, 201 протокол на інших порушників карантинних заходів. Усі складені матеріали передані на розгляд судів.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close