COVID-19Новини

Сімейний лікар з Олешшя розповів про подолання COVID-19

Наразі Олешківський район лідирує за кількістю хворих на коронавірусну інфекцію. Майже щодня лікарі отримують одразу по кілька позитивних тестів для своїх пацієнтів. 

Нагадаємо, що COVID-19 не оминає і медиків цього району. Зокрема, медична сестра – єдиний летальний випадок на Херсонщині. 

Тож, аби запобігти негативних наслідків, сімейним лікарем Олешківської центральної районної лікарні (ЦРЛ) Володимир Шльонський поділився власним щоденником, який заповнював під час хвороби на COVID-19. 

За словами Шльонського, коронавірус він поборов без наявності складних симптом та надприродних ліків. Першою ознакою захворювання стало почервоніння горла, сухість в носі. На другий день додалася температура, слабкість, біль в очах та кашель. 

Далі з`явився стоматит, біль в біль в м’язах спини, попереку. Тест на COVID-19 підтвердився 9 квітня, після чого медик відправився на самоізоляцію. Повторний тест зробили 21 квітня, який наступного дня показав негативний результат. 

За час захорювання заразив дружину й доньку 11 міс. Дружина мала схожі симптоми. Донька, крім температури до 38С (2 дні), не показувала інших симптомів. Має задовільний стан. 21 квітня зробили тест, який показав, що вона досі є носієм вірусу”,- розповідає Володимир Шльонський. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close