COVID-19Новини

Спалах коронавірусу у санаторії “Гопри”: міський голова лише порадив обмежити пересування закладом

Влада Голої Пристані нарешті підтвердила спалах коронавірусної інфекції в санаторії “Гопри”. Міський голова Олександр Бабич у соцмережах заявив про трьох інфікованих працівників медзакладу. Він зазначив, що вони перебувають на самоізоляції під наглядом медиків. Хоча, за нашою інформацією, коронавірус було виявлено ще у одного пацієнта санаторію. 

Очільник Голої Пристані також заявив, що з цього приводу було скликано засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, але результатом її роботи стали лише поради щодо обмеження пересування територією санаторію. Про ніякі заборони відвідування закладу та прийому відпочивальників мова навіть не йде. Таким чином, Олександр Бабич вкотре наражає на небезпеку містян та гостей міста.

Варто зазначити, що на Херсонщині школи, де виявлено хоча б один випадок коронавірусу закривають на карантин, а дітей переводять на дистанційне навчання. Але Гола Пристань таких методик та практик вирішила не дотримуватися, надавши перевагу передвиборчому піару. Чи розуміє Олександр Бабич можливі наслідки своєї бездіяльності? Питання, здається, риторичне.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close