COVID-19Новини

У Херсонській ОДА прийнято низку рішеннь щодо карантину на території області

Відсьогодні, з 00:00 годин, на Херсонщині діють нові епідемічні обмеження для міст та районів області, які потрапили до «жовтої» та «помаранчевої» зон рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 30 жовтня. Про це повідомили в обладміністрації.
Окрім цього, на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС прийняли низку рішень щодо запобігання поширенню захворювання на COVID-19 на Херсонщині та готовності області до можливого погіршення епідемічної ситуації. Зокрема, вирішено:
  • Голопристанській, Скадовській, Генічеській, Бериславській, Каховській, Голопристанській, Олешківській РДА, Херсонському та Новокаховському міськвиконкомам забезпечити додатково перепрофільований ліжковий фонд підпорядкованих закладів охорони здоров’я медичним киснем на рівні не менше 80%, а саме: закупівлю кисневих концентраторів, кисневих станцій та підведення до вказаних ліжок точок доступу до кисню.
  • Визначити додаткові категорії осіб, які підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 методом ПЛР. Зокрема, включити до переліку вагітних, роділь, породіль, новонароджених у пологових стаціонарах.
  •  Також підготувати перелік об’єктів, що можуть бути використані для самоізоляції осіб, хворих на COVID-19, які не мають можливості самоізолюватися в окремій кімнаті вдома.
  • Провести опитування серед батьківських комітетів стосовно бажання переходу на дистанційну форму навчання уже зараз. У разі виявлення бажаючих, забезпечити таку можливість за попередньою заявою.

Нагадаємо, що наразі в області 4 270 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них: 1 760 людей побороли недуг; 2 420 інфікованих COVID-19; 90 людей померли.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close