НовиниПодіїФото/Відео

Засідання по справі проти голови Херсонської облради почалося зі скандалу (відео)

Зараз має початися засідання Дніпровського суду Києва по справі Гандзюк. До зали суду привели обвинувачених Владислава Мангера та Олексія Левіна. Останнього завели конвойні майже без одягу. Сам же Левін заявив, що отримав тілесні ушкодження від правоохоронців. Він зазначив, що його тягнули по підлозі та порвали весь одяг.

Мені дали термін до сьогоднішнього дня. Або я даю свідчення проти Мангера та мене переведуть до Лук’янівського СІЗО, де нададуть медичну допомогу, або відправлять назад в слідчий ізолятор, де немає медицини та взагалі якихось умов. Мені сказали, що на сьогоднішньому засіданні вже все вирішено”, – каже Левін.

Також Олексій Левін зазначив, що слідство намагалося вибити з нього свідчення проти іншого фігуранта справи Ігоря Павловського.

На судовому засіданні Олексій Левін повторив свою заяву. Він зазначив, що до нього застосовувалось фізичне насильство в слідчому ізоляторі СБУ. Зокрема, його побили перед транспортуванням до зали суду біля камери. Натомість керівник конвою заявив, що Левін сам порвав на собі одяг та відмовився перевдягатися.

За словами адвоката Дмитра Ільченко, конвой СБУ не мав законних підстав для транспортування Олексія Левіна. Зараз суд ухвалив викликати Левіну бригаду швидкої допомоги. У засіданні оголошена перерва.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close