Фото/Відео

Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото)

Поки міський голова Голої Пристані Олександр Бабич через свої кишенькові сайти піариться на міському сквері, його товариш по бізнесу за рахунок бюджету Аркадій Кулик, який обслуговує пляж, схоже, що забув про свої обовʼязки. Фото до нашої редакції прислали читачі.

Пляж вже другий день захаращенний сміттям, який ніхто не збирається вивозити. Коли тут проводилося прибирання, вже нітхо й не памʼятає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Голої Пристані не може забезпечити мінімальні умови комфорту для містян і туристів

Варто нагадати, що цього року обслуговування пляжу обходиться бюджету Голої Пристані в майже 300 тисяч гривень. Відповідний підряд отримав ФОП Аркадій Кулик, який вже отримав від КП «Гопри-Водоканал» майже 11 млн гривень. Однак, за інформацією наших джерел, всі роботи з благоустрою та навіть обслуговування пляжу виконують працівники комунального підприємства.

Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото) Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото) Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото) Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото) Міський пляж у Голій Пристані потопає у смітті(фото)

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close