Фото/Відео

Як виглядає відновлений музей-садиба Остапа Вишні (фото)

Після кількох місяців кропіткої праці будівельників та активної участі місцевих жителів у селі Кринки Олешківського району відкрили відновлений музей-садибу відомого гумориста Остапа Вишні, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Аби повернути області унікальний культурно-просвітницький об’єкт, спеціалісти відновили стіни, дах, відреставрували вікна та облаштували внутрішнє оздоблення, а також спорудили криницю. Тепер усі охочі зможуть ознайомитися з тим, у яких умовах жив та творив Остап Вишня.  

У селі Кринки відомого письменника і гумориста Остапа Вишню пам’ятають і шанують, тому місцеві жителі активно допомагали під час реконструкції, а тапер працюють над збором експонатів для музею. 

Селяни не мають сумніву – незабаром садиба стане популярною серед поціновувачів літератури та знавців історії рідного краю.

Уже найближчим часом у відновленому будинку планують провести читання творів Остапа Вишні з нагоди дня його народження. Надалі ж тут проводитимуть екскурсії і для жителів Кринок та навколишніх населених пунктів, і для приїжджих з далеку туристів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close