COVID-19Новини

10 тисяч респіраторів та 6 тисяч костюмів: лікарі Херсонщини отримають допомогу

У Херсонській обласній державній адміністрації відбувається черговий брифінг щодо заходів з протидії поширенню COVID-19. Через інфекцію звітування відбувається в онлайн-форматі. 

Під час звіту керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Вадим Чабан зазначив, сьогодні до України прибув літак з необхідними медичними речами. Це означає, що днями Херсонщина зможе отримати допомогу у вигляді близько 10 тисяч респіраторів та близько 6 тисяч необхідних костюмів. 

Що стосується апаратів ШВЛ, то вони вже закуплені, але ще не доставлені в Україну. За словами заступниці директора Департаменту здоров’я Ліни Бондаревої, затримка з китайської сторони. Представники посольства наразі зв`язуються з відповідними особами, тож апарати вже скоро будуть. 

Нагадаємо, за минулу добу на Херсонщині зафіксували 5 нових випадків на коронавірусну інфекцію. 

“Будьте свідомими, адже від цього залежить поширення коронавірусної інфекції. Також прошу віднестися з розумінням до того, що обмежили перебування на кладовищах. Ви всі зможете відвідати могили своїх рідних, близьких, але тільки після закінчення карантину”,- каже Вадим Чабан. 

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close