Новини

У Херсонській міськраді депутат виступає за ліквідацію футбольного клубу “Кристал”

За ліквідацію футбольного клубу “Кристал”, який утримується за рахунок податків херсонців, запропонував депутат міськради від партії “Нам тут жити” Ілля Карамаліков. Таку пропозицію він озвучив під час вчорашнього засідання сесії, де розглядалася програма розвитку футболу на наступний рік.

Як вказано в рішенні міської ради, на підтримку футбольного клубу “Кристал” заплановано більше 13 млн гривень. Це видатки на зарплату гравцям та персоналу клубу. Інші кошти в програмі — півмільйона гривень на організацію змагань. Карамаліков запропонував забрати ці кошти в “Кристалу” та перенаправити їх на капітальний ремонт шкільних стадіонів.

Фінансування програми розвитку футболу, в якій 97 відсотків коштів йде на команду Кристал, де до 20 професійних футболістів на наші з вами податки з масажистами тощо собі в задоволення та нам в сором ганяють м’яч за 13 мільйонів гривень на рік”, – прокоментував Карамаліков у соцмережах.

За його словами, написання футболістами “Кристалу” заяв про звільнення — є шантажем. Варто нагадати, що на засіданні виконкому міський голова Ігор Колихаєв звинуватив гравців муніципального клубу в участі в “договірних матчах” та угодах з букмекерами. Керівництво “Кристалу” заяви очільника Херсона спростовують.

Додамо, що в бюджеті на наступний рік міськрада на фінансування клубу заклала трохи більше 5 мільйонів гривень замість 13-ти, які закладені в програмі розвитку футболу. Підтримали пропозицію Карамалікова щодо зняття фінансування “Кристалу” з програми підтримали лише 10 депутатів. Наразі херсонські футболісти займають останню сходинку з Першій лізі чемпіонату України. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close