Новини

Миколаєнко наклав «вето»: у Херсонській міськраді не запрацює комісія з контролю організації харчування у закладах освіти

На останному засіданні сесії Херсонської міськради депутати не без скандалу прийняли рішення про створення тимчасової комісії з питань контролю організації харчування у закладах освіти. Зазначимо, що проект рішення був включений до порядку денного рішенням суду. Раніше винесення питання до сесійної зали блокував Володимир Миколаєнко, неодноразово заявляли ініціатори створення комісії.

Важливо відзначити, що до складу ТКК хотіла потрапити депутатка Ірина Ценкер, фірми якої мають своєрідну монополію на постачання продуктів до закладів освіти у Херсоні. Тобто, хотіла контролювати саму себе. Сама ж комісія так і не запрацювала.

Сьогодні міський голова Володимир Миколаєнко зупинив дію рішення про її створення. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті міськради. Проект рішення буде винесене на наступну сесію для доопрацювання.

“Враховуючи численні звернення депутатів міської ради, які почали надходити безпосередньо після прийняття міською радою рішення про створення тимчасової контрольної комісії, щодо їхнього бажання увійти до складу даної комісії, а також зважаючи на резонанс та підвищений інтерес громади до цього питання, що полягає в надходженні великої кількості звернень батьків учнів загальноосвітніх закладів міста, працівників харчоблоків закладів освіти, дане рішення міської ради потребує значного доопрацювання”, – зазначено у розпорядженні.

У розпорядженні Миколаєнко вказано, що створення комісії є передчасним, оскільки вона дублює повноваження управління освіти. Водночас, наразі розглядається питання про створення робочої групи для контролю за станом організації харчування дітей.

“На даний час розглядається питання створення робочої групи з контролю за станом організації харчування дітей в навчальних закладах комунальної форми власності в складі, до якого включено спеціалістів управління освіти міської ради, управління охорони здоров’я міської ради, управління споживчого ринку міської ради із можливим залученням (за згодою) спеціалістів Держпродспоживслужби”, – вказано у розпорядженні.

 

Читайте також

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close