Новини

Адвокат голови Херсонської облради спростував заяви активістів групи “Хто замовив Катю Гандзюк” про засідання Апеляційного суду

Активісти групи «Хто замовив Катю Гандзюк?» заявили, що сьогодні мало відбутися засідання Апеляційного суду Києва, де адвокати голови Херсонської облради Владислава Мангера будуть оскаржувати рішення Печерського райсуду про зміну запобіжного заходу.

«Підозрюємо, що ми почуємо нові подробиці щодо погіршення стану здоров’я голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера. Тому приходьте на засідання – буде цікаво», – заявили активісти.

Захисник Мангера Дмитро Ільченко заяви про судове засідання спростував. Він заявив, що на сьогодні жодного засідання по справі голови облради не призначено. Жодної інформації про дату розгляду апеляційної скарги немає на порталі «Судова влада». Тому, коли буде засідання Апеляційного суду міста Києва, поки невідомо.

Нагадаємо, що 18 червня Печерський райсуд Києва задовільнив клопотання Офісу генпрокурора про зміну запобіжного заходу Владиславу Мангеру, якого слідство підозрює в замовленні нападу на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк, на тримання під вартою без права внесення застави. В ОГП знову заявили про завершення досудового розслідування “справи Гандзюк”. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close